Het lijkt erop dat gamen zich beetje bij beetje weet te infiltreren in de sneaker community en adidas speelt hierop in met een volgende samenwerking. Op 1 april 2025 is de eerste collectie met Minecraft verkrijgbaar, bestaande uit kleding, sneakers en in-game activaties.
Het is misschien wel een van de grootste games aller tijden: Minecraft. Het spel staat bekend om zijn blokkerige esthetiek en heeft als doel het bouwen van dorpen, steden en zelfs werelden. Minecraft is zodanig populair dat het spel deze maand zijn eerste verfilming krijgt: A Minecraft Movie.
De film is een product van Warner Bros. Pictures en Legendary Pictures, met Jason Momoa en Jack Black in de hoofdrollen. De film is geregisseerd door Jared Hess, die tevens verantwoordelijk is voor films als Napoleon Dynamite, Nacho Libre en Masterminds. Ook Emma Myers, Danielle Brooks, Sebastian Hansen en Jennifer Coolidge schitteren in de film.
Enkele weken voordat de film in vertoning ging, liet adidas weten dat het merk een meerjarige samenwerking met Minecraft aan zou gaan. Het duo komt onder andere met kleding- en sneakerdesigns, maar ook met digitale ervaringen voor in de Minecraft-wereld. Een perfecte mix van gaming, sport en cultuur.


Ter viering van de première van de film, lanceert adidas op 1 april 2025 de eerste capsulecollectie, geïnspireerd door de film. De collectie komt met adidas’ klassieke shirts, jackets, sneakers en joggingbroeken, elk in de kenmerkende style van het spel.


Verkrijgbaar voor jong en oud, is de collectie meer dan enkel kleding en sneakers – het is een uitnodiging om de wereld van A Minecraft Movie binnen te stappen en de energie tot leven te brengen in je outfit.
Eerste drop
De Minecraft x adidas collectie is vanaf vandaag (1 april 2025) bij adidas te verkrijgen. Klik hier om de collectie te bekijken. A Minecraft Movie is vanaf 2 april 2025 in de bioscoop te zien. Een must-see voor gameliefhebbers.
De eerste collectie van het is wereldwijd verkrijgbaar vanaf 1 april 2025 bij adidas.
De capsulecollectie bestaat uit kleding, sneakers en in-game activaties, geïnspireerd door de film A Minecraft Movie.
De film A Minecraft Movie is vanaf 2 april 2025 in de Nederlandse bioscopen te zien.