Nu de lente eindelijk in zicht is, onthult Carhartt WIP de ‘Icons’ collectie, bestaande uit klassieke silhouetten als de Double Knee Pant, Michigan Coat, Active Jacket en Casey Sweatshirt. De klassiekers verschijnen in frisse pasteltinten die voor zowel de mannen als vrouwen te verkrijgen zijn.
Een nieuw seizoen, een nieuwe Carhartt WIP-collectie. Elk seizoen worden de stijlen van het merk uit Detroit vernieuwd met nieuwe kleurstellingen en wassingen die de thema’s van de collectie weerspiegelen. In de S/S25-collectie staat de ‘stone dye’-techniek centraal.
De klassieke silhouetten van het merk verschijnen in dofblauw, groen en roze, elk afgewerkt met de ‘stone dye’-techniek, die de kledingstukken een lichtvervaagde look geeft. Een collectie vol staples, al springen enkele looks mij persoonlijk in het oog.

Stripes are back! Een van de staples uit de collectie is dit gestreepte Sydney tee, verkrijgbaar in diverse colorways (al is de roze wel mijn favoriet). Op de borst is het Carhartt WIP logo geplaatst. Gecombineerd met de Brandon Double Knee Pant creeert het merk een tijdloze look.


Een andere staple uit de collectie is de Casey sweater in de kleur ‘Silver Pine’, gecombineerd met de Double Knee Pant in een lichte wassing. Want waarom zou je een klassieker aanpassen?
Release
De Carhartt WIP ‘Icons’ S/S25 collectie is nu te verkrijgen bij Carhartt WIP en geselecteerde retailers. Bekijk het volledige lookbook hieronder. Houd de Sneakerjagers nieuwspagina in de gaten voor meer berichten als deze.
WIP is de afkorting voor ‘Work In Progress’, een label onder Carhartt dat in 1994 in het leven geroepen werd. Carhartt WIP is het sublabel dat deze dagen gezien wordt als het ‘streetwear’ label van Carhartt.
De S/S25 collectie is bij Carhartt WIP en geselecteerde retailers te verkrijgen.